Vždy čerstvý vzduch

Vzduchotechnika pro domácnosti, obytné domy i komerční objekty

do e-shopu

Vzduchotechnika pro domácnosti

Kompaktní, přenositelné a výkonné

Nejjednodušším příkladem vzduchotechniky je odsávání v koupelně nebo kuchyni. Požadovanou funkci spolehlivě splní rozmanité ventilátory a digestoře pro domácnost. Instalace nevyžaduje asistenci odborné firmy, zvládne ji průměrně zručný řemeslník. Širokou nabídku ventilátorů a digestoří naleznete v našem e-shopu.

Vz1
CVB

Vzduchotechnika pro obytné domy

Systémy centrálního odvětrávání

Majitelům obytných domů nabízíme dodávky systémů centrálního domovního odvětrávání. Součástí dodaných technologií může být i rekuperační jednotka (tepelný výměník), která z odvětrávaného vzduchu odebírá teplo a využívá ho na ohřívání přisávaného vzduchu, takže nedochází k velkým tepelným ztrátám.

Vz2
CVB

Vzduchotechnika
pro komerční objekty


Analýza, proměření i realizace

Poskytujeme komplexní dodávky vzduchotechnických řešení pro administrativní, obchodní a průmyslové objekty. Postaráme se o analýzu prostoru a proměření vzduchotechnických parametrů, o vytvoření projektové dokumentace, dodání vzduchotechnického zařízení i jeho montáž i záruční a pozáruční servis. Vzduchotechniku lze libovolně kombinovat i s klimatizačními a rekuperačními jednotkami.

Kromě komplexních dodávek vzduchotechniky nabízíme i dílčí řešení jako jsou vzduchové clony (vyhřívané i klimatizované) nebo odsávání škodlivin od strojů.